KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13038408

nr 1303 8408

Smail Ajkunic

(f. 1949), Sverige

Akvarell, Hus. Signerad. Motivet: 39x33 cm

Smail Ajkunic, svensk bildkonstnär född 1949 i Bogojno, Bosnien.

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:29:04

Smail Ajkunic

Läs mer om Smail Ajkunic
Lis Husberg (f. 1920)