KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13038408
nr 1303 8408
Smail Ajkunic
(f. 1949), Sverige
Akvarell, Hus. Signerad. Motivet: 39x33 cm
Smail Ajkunic, svensk bildkonstnär född 1949 i Bogojno, Bosnien.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:29:04
100 kr
3.000 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
Smail Ajkunic
Läs mer om Smail Ajkunic
Lis Husberg (f. 1920)